Първите думи на Иванчева след излизане от затвора: Отивам да видя сина си и майка ми
29 юли 2025 16:34 Mobile watches 10266 прочита Mobile comments 0 коментара

 

Бившият кмет на столичния район „Младост“ си тръгна от сливенския затвор

Ще си търся правата. Това заяви пред журналисти Десислава Иванчева, която беше освободена от затвора в Сливен, предаде Нова тв.

Днес стана ясно, че бившият кмет на столичния район „Младост”, която излежаваше 6-годишна присъда, е помилвана от вицепрезидента Илияна Йотова.

Иванчева заяви, че самата тя е разбрала новината днес около 13-00-14-00 часа. Тя благодари на вицепрезидента.

„Мамо, прибирам се. Ще се видя с малкия ми син, много ми липсва. 11-месечно бебе беше, когато го оставих”, каза Иванчева.

„Все още съм в шок, не мога да повярвам. От 6-годишна присъда – 10 месеца е голям период.  Всяка година аз и мои приятели сме пускали молби. Благодарна съм на г-жа Йотова”, каза още бившата кметица. 

Вижте видео

 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар