Пускат под гаранция поп фолк певицата Дебора
10 април 2024 13:03 Mobile watches 5646 прочита Mobile comments 2 коментара

Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 33-годишна жена, шофирала след употреба на алкохол, съобщиха от държавното обвинение. На 09.04.2024 г. обвиняемата Дебора е шофирала лек автомобил марка "Фолксваген" по бул. "Черни връх" в София с концентрация на алкохол в кръвта над 1,2 на хиляда, а именно 2,90 на хиляда, установено с тест "Дрегер 7510", предаде Фокус.

Дебора е дала проба за изследване в болница. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 343б, ал. 1 от НК, за което се предвижда наказание "лишаване от свобода" от 1 до 3 години и "глоба" от 200 до 1000 лева. Спрямо Дебора е наложена мярка "гаранция в пари" в размер на 5000 лева.

10.04.2024 16:56 | ха
Ей курви тъпи майка ви Дееба и парясниците Дееба
По сума пари изкарвате от дебилите слушащи чалга
Па вземете си еднин шофьор бе майка ви Дееба тъпите сперми
2. 5 заплата и хем ше ви вози хем ще ви пори устата като сте пияни и друсани и ви сърби под гащите
Тъпи като гъзове заеби
10.04.2024 18:10 | поп Нафърфорий
Тъпа разпоретина с разпльокана слива!
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар