С над 190 км/ч: Кола изпревари небрандирана патрулка на междуградски път в Сливенско
08 април 2025 13:20 Mobile watches 7487 прочита Mobile comments 1 коментар

Лек автомобил изпревари небрандирана полицейска кола със 170 км/ч на междуградски път. Случаят е от Сливенско и завърши със солена глоба и отнемане на книжката на шофьора.

Преследването станало в следобедните часове на 4 април, показват кадри от полицейския автомобил.

Патрулката се движела по пътя Нова Загора-Кортен, когато била задмината. Полицаите подали светлинна сигнализация, но шофьорът нарушител увеличил скоростта до 190 км/ч, при максимално разрешени 90.

На нарушителя е наложена глоба от 3 000 лв, а шофьорската му книжка е конфискувана за срок от една година. Атомобилът е спрян от движение.

От полицията разпространиха кадри с множество изключително опасни изпреварвания по републиканската пътна мрежа в Сливенско.

Източник: NOVA    

08.04.2025 19:31 | П
Точно така бързи 3 бона глоба една година ръчна и ако па се фанат да джигитстваш и застрашаваш невинни хора -ефективен затвор и те така иначе нема оправия с нас
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар