Срязаха гумите на два автомобила в Перник
14 юли 2025 14:12 Mobile watches 2569 прочита Mobile comments 0 коментара

На 12 юли около 09, 15 ч. бил подаден сигнал от 63-годишен перничанин, че са срязани 3 гуми на управлявания от него служебен автомобил „Шкода“, както и срязана една гума на лек автомобил „Хонда“, паркиран в близост на шкодата. Колите са се намирали пред жилищен блок на ул. „Р. Димитров“ в пернишкия кв. „Изток“.

Извършен е оглед от служители на Второ РУ и са предприети действия за установяване на извършителите. Образувано е досъдебно производство и действията по разследването продължават.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар