Страховити разкрития за бандата на Митко Полицая, арестували и...
03 март 2020 12:11 Mobile watches 7819 прочита Mobile comments 1 коментар

Антимафиоти от ГДБОП разбиха сексбандата на Митко Полицая. Освен бившият дознател, който е сочен за тартор, са арестувани още 12 от хората му, а двама са обявени за издирване с европейски заповеди за арест. Тарифата на проститутките била... Маскираните спецченгета атакували едновременно три стриптиийз клуба - Велвет, Кама Сутра и Ротинг бар, като оковали с белезници над 70 компаньонки, работещи за бандата. Барабар с тях арестували и финансиста на групата Спас Джуджето, твърди "Телеграф", като се позовава на ГДБОП.

Името на Митко Полицая нашумя преди години, когато беше арестуван в операция "Октопод". Тогава срещу него имаше обвинения, че върти бардаци. Антимафиотите разработвали бандата на Полицая месеци наред. В хода на разследването станало ясно, че групата работи от 2016 година при висока конспиративност и строго разпределение на функциите сред участниците. Част от обвиняемите били ангажирани с набиране и склоняване към сексуални услуги.

Други доставяли жени по адреси, а трети отговаряли за осигуряването ма клиенти в три столични стриптийз бара, заявиха вчера от прокуратурата. В нощните заведения сексуална услуга се поръчвала и заплащала заедно с питието. Обичайната цена била 150 лв. за час, като към нея се добавяли разходите за хотелска стая и такси. Групата удържала 50 на сто от парите, другите 50 на сто оставали за компаньонката.

blitz.bg

04.03.2020 23:30 | Члензастайков
АДидо Топалски къде го в тая схема?
Той духа на Стайков виенската курва!
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар