ТРАГЕДИЯ В СОФИЯ: Млад мъж издъхна в градския транспорт
26 декември 2024 13:59
5579 прочита
2 коментара
5579 прочита
2 коментара
41-годишен мъж е починал в автобус от градския транспорт в София. Това потвърдиха за "Фокус" от полицията.
На място са били изпратени екипи на "Спешна помощ" и МВР. Медиците обаче само са констатирали смъртта.
Няма данни за насилие. Вероятно става дума здравословен проблем.
Сигнал е бил подаден около 9:30 часа тази сутрин./телеграф.бг
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.