iStock
ТРАГЕДИЯ В СОФИЯ: Млад мъж издъхна в градския транспорт
26 декември 2024 13:59 Mobile watches 5579 прочита Mobile comments 2 коментара

41-годишен мъж е починал в автобус от градския транспорт в София. Това потвърдиха за "Фокус" от полицията.

На място са били изпратени екипи на "Спешна помощ" и МВР. Медиците обаче само са констатирали смъртта.

Няма данни за насилие. Вероятно става дума здравословен проблем.

Сигнал е бил подаден около 9:30 часа тази сутрин./телеграф.бг

27.12.2024 14:54 | Трагедията Струма.ком
А бе, Струма, защо през тези хубави дни пишете такива тъжни работи по страниците си? Жалко за човека, но колко хора умират на ден по най-различни причини и на най-различни места? Смъртта е естествена /вие го казвате/. Защо трябва да натоварвате ЧИТАТЕЛИТЕ СИ в празничните дни с такива трагични случаи? какво ще ви донесе тази НОВИНА? Може би повече читатели?! Хайде сега изтрийте ми коментара!
27.12.2024 15:14 | Трагедията Струма.ком
Защо не отворите една страница от рода "Крими", "Любопитно" или нещо такова. Мисля, че ще бъде много посещавана. Може да се обяви като например "С мирис на тамян", "Воплите ви чувам", "Светлина от свещи" или нещо подобно. Вие сте професионалисти и ще го измислите по-добре. Весели празници!
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар