Уволниха директора на Вътрешна сигурност
06 февруари 2024 13:05 Mobile watches 4578 прочита Mobile comments 0 коментара

Директорът на „Вътрешна сигурност” в МВР Георги Георгиев е отстранен от длъжност, съобщи Нова ТВ. 

Срещу него е образувано дисциплинарно производство. 

Не се посочва каква е причината за мерките, но уволнението на Георгиев идва на фона на разкритията за шпионаж в полза на Русдия от страна на служители в ГДБОП и ДАНС. 
 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар