Въоръжен грабеж в магазин в София
30 декември 2023 00:44 Mobile watches 5093 прочита Mobile comments 0 коментара

Въоръжен грабеж е извършен в магазин в столичния квартал „Гео Милев“, съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР). По случая се издирват двама души.

Взет е оборотът от магазина, но служителката, която е била на работа в момента, не е пострадалата, съобщиха още от полицията. Следствените действия продължават.

Твърди се, че задигнатата сума e 4000 лв. В района има засилено полицейско присъствие, предава NOVA.

Продавачката не е пострадала. По думите на дъщеря ѝ те познават двамата извършители. „Познаваме ги. Притеснявам се за майка си, не искам да пострада”, каза тя. Полицията разпитва свидетели на обира. 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар