Беласица с тежка загуба в Македония
21 януари 2019 12:29 Mobile watches 5989 прочита Mobile comments 6 коментара

Отборът на Беласица Петрич претърпя тежка загуба в първата си контрола за годината. Петричани паднаха с 0:5 в Струмица от третия в първенството на съседна Македония -Академия Пандев. Възпитаниците на иво Тренечев са едва на 6 дни подготовка и изиграха спаринга по молба на съседите от Македония, които след дни заминават на подготвителен лагер в Анталия.

Домакините още на полувремето водеха с 3:0. Наставникът на Академия Пандев, Югослав Тренчовски заложи на два различни състава през двете полувремена, предаде Pirinsport.com. Головете за победителите на терена с изкуствено покритие "Филип Лазаревски" реализираха Дориев/2/, Стоянчо Велинов, Илия Донов и Марио Кръстовски.

В сряда в Струмица за контрола с Академия Пандев ще гостува и Струмска слава Радомир.