Десподов преди мача с Испания: Във форма съм, има настроение в отбора
03 септември 2025 22:27 Mobile watches 2678 прочита Mobile comments 1 коментар

Капитанът на националния отбор Кирил Десподов говори на пресконференцията заедно с Илиан Илиев преди домакинството на Испания от световните квалификации. Мачът е от 21:45 часа утре на "Васил Левски".

"За всички нас е радващо, че има такъв интерес към мача. Все пак играем срещу европейския шампион. Винаги съм казвал, че това са най-хубавите мачове - да играеш срещу едни от най-добрите футболисти. Винаги можеш да извлечеш позитивизъм от тях, и ако си свършиш работата по най-добрия начин, да се чувстваш изключително удовлетворен след това. За момента нещата са спокойни, има настроение в отбора и с нетърпение очаквам утрешния мач", коментира кресненецът, предава Блиц спорт.

"Чувствам се добре, успях да изиграя три мача през миналата седмица. Във форма съм, тренирах доста, докато бях контузен. Мисля, че съм доста по-подготвен от преди", заяви Десподов.

04.09.2025 17:11 | ДаБеДа
0:6
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар