Голеада в Симитли! Септември вкара 5 на Янтра
31 юли 2021 11:13 Mobile watches 8946 прочита Mobile comments 6 коментара

Отборът на Симитли – Септември, постигна изразителен успех над Янтра (Габрово) в мач от втория кръг на Втора професионална футболна лига.

Играчите на Спас Стоименов разбиха с 5:2 съперника и записаха втора поредна победа.

Християн Кожухаров откри за гостите в 31-ата минута, но още до почивката домакините стигнаха до обрат. Даниел Гогов, Запро Динев и Веселин Любомиров бяха точни. През втората част на срещата, отново Любомиров и Динев вкараха за Септември, а в края на мача Янтра съумя да вкара и второ попадение чрез Иван Петков, което обаче не промени особено ситуацията в мача.

Стартов състав Септември: Филип Димитров – вратар, Кристиян Михайлов, Слави Косов, Илия Мунин, Крум Николов, Йоан Петров, Даниел Гогов, Запро Динев, Веселин Любомиров, Кирил Мутавзжийски, Емил Петров

Резерви: Веселин Ганев, Васил Колоянов, Владислав Златинов, Димитър Митев, Китан Василев, Тодор Траянов, Христо Младенов