Крупничанинът Мартин Тошев пропусна дузпа, отборът му се изкачи на първо място
11 декември 2018 11:29 Mobile watches 4757 прочита Mobile comments 0 коментара

Нападателят Мартин Тошев и неговият Ал Ахед Бейрут спечелиха много важна победа срещу прекия си конкурент за първото място в първенството на Ливан Нежмех с 3:0 и то като гост. С трите точки Ал Ахед вече има 28 точки с три повече от Нежмех. Гостите вкараха три гола още до почивката, като бяха точни в 10, 18 и 29- та минути.

След почивката Ал Ахед получиха право да изпълнят дузпа, а зад топката застана Мартин Тошев. Бившият нападател на Пирин обаче пропусна от бялата точка и не успя да увеличи головата си сметка, като до момента има 6 попадения в 10 мача. Домакините останаха и с човек по-малко малко, а футболистът от симитлийското село Крупник и компания ликуваха след последния съдийски сигнал.