Национал от Гоце Делчев стана шампион на Словакия
16 май 2021 10:50 Mobile watches 4956 прочита Mobile comments 0 коментара

Българският национал Васил Божиков и неговият Слован Братислава станаха шампиони на Словакия за трети пореден път.

Божиков изигра пълни 90 минути при разгромния успех на Слован над Злате Моравце с 4:0, след който "небесносините" узакониха титлата си кръг преди края на Фортуна лигата.Не само това, но Божиков асистира и за третия гол в мача, който бе дело на Хенти в 74-ата минута.

Преди това Стрелец отбеляза два гола през първото полувреме, а крайният резултат бе оформен от Хенти с неговия втори гол в двубоя,предаде Pirinsport.com. Слован Братислава спечели за трета поредна година шампионската титла.Националът от Гоце Делчев изигра 15 мача в първенство с екипа на Слован през сезона, като в 12 от тях изведе тима като капитан.