Пирин допусна тежка загуба в контрола
14 октомври 2018 09:57 Mobile watches 5478 прочита Mobile comments 2 коментара

Отборът на Пирин загуби с 0:7 от Септември София, в контрола играна в Драгалевци. Домакините поведоха с 3:0 до почивката. Головете реализираха Алесандру Бенга, Георги Русев и Асен Чандъров. През втората част тима от елита вкара нови четири гола чрез Георги Стоичков, Владимир Николов (2) и Ишмаел Байду. През първото полувреме Любомир Христов от Пирин получи набързo два жълти картона, но без заменен от друг играч.

Пирин: Яначков, Попев(К), Чапов, Тунтев, Цолев, Костадинов, Христов, Вачев, Топузов, Благов и Кръстев.