Пирин излъга Ботев Гълъбово за втора победа, Дани Златков подкрепи бившия си отбор от трибуната
27 август 2018 12:41 Mobile watches 10857 прочита Mobile comments 12 коментара

Втора победа от началото на сезона във Втора лига постига отборът на Пирин Благоевград. Орлетата надвиха Ботев Гълъбово с 2:1 в среща от V-ти кръг, като за домакините това бе втора победа. Росен Кръстев вкара за 1:0 в 14- та минута, а на 2:0 покачи Александър Бастунов в 69-та минута, след центриране от ъглов удар. Гостите останаха с човек по- малко след 70- та минута, но вкараха гол, дело на Методи Костов.

Тодор Траянов можеше да реши всичко, но ударът му срещна гредата, минути преди края. В последната минута гостите стигнаха и до втори гол, но той бе отменен от съдията. За последвалата реакцията помощник треньора Георги Кирилов бе изгонен от треньорската скамейка.

За Пирин играха опитните Антон Костадинов, Тодор Траянов, Юлиян Попев и Кирил Грозданов, което оказа роля за крайният изход от мача. От трибуната подкрепа на орлетата дадоха бившите играчи на Пирин Даниел Златков и Атанас Лясков.