Пирин Рз спря и Витоша Бистрица
19 май 2022 12:09 Mobile watches 4351 прочита Mobile comments 0 коментара

Наравно 1:1 приключиха в Разлог местния Пирин и Витоша (Бистрица). Двубоят бе от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. И двата гола,обаче бяха дело на домакините. Гостите играха под възможностите си цялото първо полувреме. Имаха една възможност да открият резултата, но Цветомир Вачев пропусна да реализира с глава. След почивката футболистите на Николай Христозов взеха инициативата.

Най-чистото положение пропиля Мартин Станкев. Домакините проведоха контраатака в 70-ата минута, която завърши с неспасяем удар на Николай Димиров от границата на наказателното поле. Напъните на гостите не дадоха резултат и пиринци предвкусваха успеха, предаде Pirinsport.com. Секунди преди края обаче след центриране пред вратата им, техен футболист си вкара автогол за крайното 1:1. След това равенство Витоша остана на второто място, но вече изостава на 7 точки от лидера Беласица Петрич.