Пирин с класика в Благоевград, представи и новите, и новите екипи
20 юли 2019 21:44 Mobile watches 16580 прочита Mobile comments 15 коментара

Пирин Благоевград победи с класическото 3:0 коравия отбор на Сливнишки Герой. Орлетата имаха куп положения и през двете полувремена, като нито за момент не изпуснаха инициативата. Днес бяха представени всички нови попълнения, както и новата екипировката УМБРО, с която ще се обличат зелените през новия сезон.

През първата част, въпреки горещото време, двубоят бе на добри обороти, като пропуски за Пирин направиха Златинов и Благов.В 36-та минута Ивайло Михайлов открадна една топка при лошо разиграване в защита за гостите и матира стража им за 1:0. До края на първата част, той се отличи и с още един пропуск с глава.

През втората част за Пирин влязоха всички чуждестранни попълнения и играчите на проби.

Димитър Благов изработи дузпа в средата на полувремето, която бе реализирана майсторски от Руслан Иванов, съобщи Pirinsport.com. Вълчанов остана сам очи в очи с вратаря на гостите, но пропусна.Именно той отбеляза последното попадение в края на мача, след като получи отличен пас от Йоан Фелрат.

Пирин излиза в първи мач за първенството следващата събота, когато зелените домакинстват срещу Ботев Гълъбово.