Пирин спря горнооряховския Локомотив
21 октомври 2018 09:49 Mobile watches 10710 прочита Mobile comments 8 коментара

Отборът на Пирин Благоевград си заслужи трите точки при гостуването на Локомотив Горна Оряховица, след като спечели с 2:0. Орлетата изненадаха домакините от Горна Оряховица и записаха първа победа като гост през новия сезон във Втора лига. Благоевградчани поведоха с 1:0, а точен в 33 минута бе Цветомир Вачев.

Гостите играха разумно и чакаха своя момент, за да затвърдят победата. Това се случи през втората част, когато се разписа Димитър Благов за 0:2. Орлетата събраха актив от 12 точки и заемат 11- място.