"Септември" (Симитли) осъществи трансфер на Влади Ласков в отбора на ФК "Монтана"
23 юни 2026 15:02 Mobile watches 1131 прочита Mobile comments 0 коментара

 
 
ФК "Септември" (Симитли) осъществи изходящ трансфер, като 21-годишният Владимир Ласков премина в отбора на ФК "Монтана" след силен сезон 2025/26. 

Според информацията от клуба, Ласков е впечатлил спортно-техническия щаб на Монтана само след две тренировки и е получил предложение да се присъедини към отбора. От "Септември" благодарят на футболиста за професионализма и приноса му към тима и му пожелават здраве и успехи в бъдещата му кариера. 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар