Септември (Симитли) загуби с 1:0 от Балкан (Ботевград)
15 ноември 2018 09:30 Mobile watches 3567 прочита Mobile comments 0 коментара

Отборът на Септември (Симитли) загуби в продължението срещу Балкан (Ботевград). Мачът беше игран днес на неутралентерен в Радомир и е една от срещите на Септември за Купата на Аматьорската футболна лига.
През първото полувреме още в десета минута Кирил Георгиев удари греда сам срещу вратаря. Първото полувреме премина при игра в центъра и беше равностойно.

Второто полувреме, Ботевград имаха удар от далече и Узунов отрази удара добре. Димитър Кирилов остана сам срещу вратаря и можеше да отбележи, но пропусна. Създаде се още едно 100 % положение в 70 минута на Орлин Орлинов, което също беше пропуснато. В продължението Балкан реализираха за 1:0 от фаул.
„Искахме да вземем мача, дадохме всичко от нас, като извадихме младите момчета“. Каза Спас Стоименов след срещата.
Състав Септември (Симитли) : Илиян Узунов, Владимир Гогов, Борис Божинов, Димитър Милчов(Асен Топузов),Кирил Домозетски, Веско Весков, Методи Илиев, Орлин Орлинов, Димитър Кирилов, Кирил Георгиев, Лъчезар Дафков (Кирил Николов)