Септември (Симитли) загуби втората си контролна среща
19 юли 2018 13:20 Mobile watches 5145 прочита Mobile comments 0 коментара

Септември (Симитли) загуби във втората си контролна среща. 1:0 завърши проверката срещу отбора на Хебър (Пазарджик). Приятелската среща се игра на стадиона в Банско тази сутрин.

През първото полувреме Септември беше по-добрият отбор на терена категорично, като имаше 4 чисти голови положения, за разлика от противника, който имаше едно. Христо Петров пропусна да отбележи сам срещу вратаря за Септември. Пропуски имаха в 15-та минута Ибрахим Алим, който изпусна също сам срещу вратаря, Асен Топузов и Владимир Гогов също.Чистите положения и добрата игра, която отбора показа през първата част за съжаление не помогнаха по никакъв начин за покачване на разликата в головете и до края на първата част резултатът остана непроменен до 45-та минута, когато Хебър отбелязаха за 1:0

Втората част започна доста убедително, като двата отбора бяха развностойни на терена. До края на мача във футболистите на Септември се усещаше голямо желание за победа и неспирно търсене на гола, но за съжаление той завърши 1:0. Ибрахим Алим и Викторио Везаров имаха шансове да отбележат, но без успех.

Състав Първо полувреме Илиян Узунов, Асен Топузов, Ивайло Иванов, Владимир Гогов, Анатоли Лулейски, Кирил Домозетски , Борислав Вакадинов, Тихомир Костурков, Кирил Николов, Христо Петров, Ибрахим Алим

Второ полувреме: Васил Христов, Борис Божинов,Методи Илиев, Александър Ханджийски, Веско Весков, Лъчезар Дафков, Викторио Везаров, Антонио Кирилов