Сребърен медал за Георги Попов от Академия по бойни изкуства „Чо Елит“ на Балканското първенство по таекуондо
27 юни 2026 01:28 Mobile watches 1726 прочита Mobile comments 0 коментара

Младият състезател Георги Попов (14 г.) от Академия по бойни изкуства „Чо Елит“ постигна отличен резултат на Балканското първенство по таекуондо за кадети и юноши, проведено на 25 юни 2026 г. в град Зренянин, Сърбия. В категория до 41 кг Георги се представи впечатляващо, като записа три последователни победи срещу състезатели от Молдова, Румъния и България.

Със силна игра, отлична подготовка и спортсменски дух той заслужено достигна до финалната среща. В решаващия двубой Георги отстъпи на свой български съперник и завоюва сребърното отличие, с което донесе нов престижен международен успех за България и за своя клуб.

В надпреварата взеха участие около 600 състезатели от 12 държави, сред които Албания, Сърбия, Северна Македония, Черна гора и други, което прави постижението още по-значимо.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар