Ужас! Отборът на Драги Коцев падна с 30:0 в Македония!
03 декември 2018 11:17 Mobile watches 8029 прочита Mobile comments 1 коментар

Исторически резултат се получи в последния 13-ти есенен кръг от първенството по футбол на съседна Македония. Шампионът ЖФК СЦ Истатов победи с 30:0 новака ЖФК Плачковица, пише pirinsport.com. На почивката домакините водеха убедително в Дойран със 16:0...а Ели Яковска вкара цели 11 попадения ! Тя има в актива си общо 40 от началото на първенството.

ЖФК Плачковица бе създаден през пролетта от бившия футболист на Пирин Благоевград Драги Коцев в Радовиш. На момичетата, които буквално са малки и на години ще им трябва време за да свикнат с действителността в женския футбол....