В Разлог започна финалния турнир от държавното първенство по волейбол
01 май 2019 10:12 Mobile watches 4022 прочита Mobile comments 0 коментара

От днес до 5 май Разлог ще бъде домакин на финалния турнир от държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Турнирът се провежда в спортна зала "Септември". Графикът за мачовете бе определен вчера след теглене на жребии. Отборите бяха разделени на две групи по 4 отбора в група.

В групите ще се играе всеки срещу всеки. Тези, които се класират на първо и второ място във всяка група, формират финална четворка, като мачовете се играят на “кръст”. Победителите играят финален двубой за 1-2 място, а победените за 3-4 място.

Отборите, класирали се на 3-то място от двете групи, играят в пряк двубой за 5-6 място. А тези, които се класират на 4-то място в двете групи, играят в пряк двубой за 7-8 място! Отборите, които ще се състезават са: ВК Пирин-Разлог; ВК ЦСКА-София; ВК Виктория-Пловдив; ВК Марек-Дупница; ВК Арда-Кърджали; ВК Черно море-Варна; ВК Берое-2016-Стара Загора; ВК Славия-София.