Вихрен с престижна победа - би лидера на Югоизток!
29 юли 2021 11:51 Mobile watches 5457 прочита Mobile comments 6 коментара

Вихрен постигна престижна победа в контролите. Тимът от Сандански надигра новия хит на Югозиток Левски Крумовград с 2:1 в проверка играна на терените на "Евима футбол" край Банско.

Левски Крумовград поведе през първото полувреме с гол на централният бранител Цветомир Радев. И пропусна поне още четири стопроцентови положения. Тимът от Сандански направи пълен обрат в последните 10 минути след попадения на Даниел Пехливанов и Костадин Апостолов, предаде Pirinsport.com. След като вчера наставникът Петър Златинов се раздели с Вихрен, днес отборът бе воден от помощника  му Панталей Маникатов.

А по време на лагера в Пиринския край ,новият хит на Югоизток загуби  и от Банско с 0:1.