Вихрен (Санански) с нова победа, остава лидер
21 септември 2020 00:19 Mobile watches 6640 прочита Mobile comments 3 коментара

Отборът на Вихрен победи с 2:0 ФК Банско в Сандански в среща от 7-ия кръг на Югозападната трета лига. С тази победа момчетата на Здравко Лазаров-Електричката остават еднолично лидер в класирането с актив от 19 точки. Срещата бе поверена на младия Георги Спасов,който направи дебют в Трета лига.

Домакините решиха изхода от мача само в разстояние на две минути в средата на първото полувреме,като точни бяха Влади Кабранов и Никола Георгиев.

Гостите от Банско са твърдо последни със 7 поредни загуби и без спечелена точка. Те бява водени временно в този мач от играещия тандем Красимир Дурчов- Костадин Слаев.

В следващия кръг Вихрен гостува на новака Гранит Владая, а Банско приема Надежда Доброславци./Пиринспорт