Вихрен Сандански стана лидер на Югозападната трета лига
18 август 2019 12:08 Mobile watches 13024 прочита Mobile comments 10 коментара

Вихрен Сандански победи с 4:0 Рилски спортист Самоков в среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе четвърта поредна победа за възпитаниците на Здравко Лазаров-Електричката. Три победи са за първенство и една за купата на България срещу Беласица. А в тези четири срещи отбраната водена от Иван Иванов и Дани Златков не е допуснала и гол.

При победата над Рилецо Методи Костов-Джек вкара първите две попадения, предаде Pirinsport.com. Бившето орле във втори пореден мач вкарва два гола, след като преди седмица го направи срещу Марек.

На полувремето той почувства болки в глезена и бе заменен. Още преди почивката Милен Златков вкара и трети гол, а Иван Лазаров през второто полувреме оформи крайното 4:0.

Така е Вихрен е лидер с пълен актив от 9 точки и по-добра голова голова разлика от Миньор Перник. Чуковете също имат само победи и не са допуснали гол във вратата си.