Второ поражение за Пирин, този път у дома
12.08.2018 09:46 Mobile watches 8124 прочита Mobile comments 11 коментара

Отборът на Пирин претърпя втора поредна загуба, този път на собствен терен. Орлетата отстъпиха пред Поморие с 0:2. Домакините имаха сериозни кадрови проблеми, като играха без Башлиев, Костадинов, Тунтев, Благов, Гразданов, а Попев влезе след почивката. Само три минути бяха необходими на Поморие за да отбележат първи гол. Негов автор стана Борис Титюков.

Вторият гол вкара Живко Петков в 59- та минута, за да фиксира крайното 0:2. Домакините имаха претенции за неосъдена дузпа, за нарушение срещу Петър Христов. Пропуски пред гола направиха Влади Златинов и Бастунов. Така след три кръга Пирин има три точки, след победата в първия кръг срещу Добруджа.